Bahar Esintisi Hediye Kutusu
Bahar Esintisi Hediye Kutusu
Bahar Esintisi Hediye Kutusu
Bahar Esintisi Hediye Kutusu
Bahar Esintisi Hediye Kutusu
Bahar Esintisi Hediye Kutusu

Bahar Esintisi Hediye Kutusu

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺319,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺219,00(KDV Dahil)

Hediye Vermenin En Güzel Şekli

:

1 Adet Cope Of Coffee Orta Kavrulmuş Costarica Filtre Kahve

1 Adet Küçük Pembe Kalp Desenli Porselen Kupa

1 Adet Cosmolive El Yapımı Gül ve Coconut Doğal Sabunu

1 Adet Cosmolive Autumn Delights Body Mist

 

 

 

 

Ansızın gelen bir hediye, küçük bir sürpriz o anın tatlı heyecanı ve tarifsiz sevinci…

About The Gift ailesi olarak sevdiklerinizi mutlu etmenin paha biçilmez zevkini yaşamanız için birbirinden şık ve yaratıcı hediye kutularını, üzerinde düşünerek ve zevkle tasarlıyoruz

Sizde bir kaç tıkla sipariş vererek sevdiklerinizin özel anlarını daha anlamlı ve unutulmaz kılarak farkınızı gösterebilirsiniz

 

 

DÜĞÜN HEDİYESİ NE ALINIR?

Sevdiğimiz bir arkadaşımız, akrabamız ya da kardeşimiz evleneceğinde her zaman yanında olmak isteriz. Çünkü yıllarımızı ya da aylarımızı geçirdiğimiz artık bizim birer kardeşimiz olan arkadaşlarımızın, akrabalarımızın ya da kardeşlerimizin mutlu gününde onları yalnız bırakmak istemeyiz.

Onları yalnız bırakmamak kadar önemli olan bir diğer unsurda onlara ‘Düğün hediyesi ne alınır?’ Sorusudur.

Hepimiz hangi düğün olursa olsun gittiğimizde altın alırız. Altın almak tabi ki hem geline hem damada katkıda bulunur. Altın takmak en sıradan ve en bilindik hediye verme şeklidir. Bazı zamanlar altın alamadığımız durumlar olur ya da yanına ek bir düğün hediyesi almak isteriz. Bunun için gelinin ve damadın da kullanabileceği ya da eve katkıda bulunabilecek hediyeler düşünürüz. Bir ve birden fazla hediye seçeneğiyle About The Gift düğün hediyesi ne alınır sorusuna cevap veriyor.

Hem çiftlere özel hem de kişiye özel birbirinden şık ve kaliteli hediye kutularıyla düğün hediyenizi kolayca seçebilirsiniz.

Nişan Hediyesi Ne Olabilir?

Sevdiklerimizden biri mutlu bir adım atıp nişanlandığında onların mutluluğunu bizler de içimizde hissederiz. Ömür boyu mutluluğuna ilk adımını atan sevdiklerimiz için mutluluğuna mutluluk katmak ve onlara yanlarında olduğumuz hissettirmek ve göstermek için nişan hediyesi arayışına gireriz.

Altın takı dışında onlara başka hediyelerde verebilirsiniz. Nişanlı bir arkadaşınıza ya da akrabanıza baktıkça sizi hatırlayacağı ya da kullanacağı kullanışlı hediye seçeneklerini aboutthegift.com.tr de bulabilirsiniz.

Erkek ya da kadın nişanlı sevdikleriniz için ister set halinde ister tekli olarak satın alabileceğiniz hediye çeşitlerine aboutthegift.com.tr den ulaşabilirsiniz.

Evlenen Arkadaşa Düğün Hediyesi

Evlenen arkadaşlarımızın mutluluğuna ortak olmak onlara yanlarında olduğumuzu göstermek ve elimizden geldiğince maddi manevi yardımcı olmak isteriz.

Yeni düğün yapacak ya da yapmış ve yeni ev kurmuş sevdiklerimize eli boş gitmemek hem onları mutlu etmek adına hem de destek olduğunuzu göstermek adına oldukça değerlidir.

Sevgimizi de, yanlarında olduğumuzu da göstermenin en güzel yolu onlara hediye almaktan geçmektedir. Evlenen arkadaşa düğün hediyesi ne alınır? sorusuna cevap ararız.

Düğün hediyesi vermekteki amaç yeni evlenen çiftlerin ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olmak ve yeni evlerine mutlu bir adım atarken sizleri hatırlayacağı ya da evlerine ufakta olsa bir katkıda bulunacak kullanışlı bir hediye vermek makbule geçecektir. Tabii ki hediyenin büyüğü küçüğü olmaz, düşünülmüş olması bile sevdiklerinizi mutlu etmeye yetecektir.

About The Gift ailesi olarak evlenen arkadaşa düğün hediyesi için birçok alternatif sunuyoruz. Hem klasik hediyelerin dışına çıkarak farklı bir konsept hediye seçeneği hem de sizi hatırlayacağı manevi hediyelerle buluşturuyoruz.

Evlenen arkadaşlarınıza, yeni evlenenlere düğün hediyesi, nişan hediyesi, gelin görme hediyeleri için About The gift ‘te çiftlere özel şarap kadehleri, baskılı şampanya kadehleri, cam bardakta kokulu mumlar, kupalar ve fincanlar hediye alternatifleri arasındadır. Bu ürünleri dilediğiniz hediye kutusuyla birlikte süslü bir düğün hediyesi olarak alabilirsiniz.

Gelin Görme Hediyeleri

Gelin görme adettendir J Evlendikten sonra veya gelin olmadan önce eş, dost, akraba toplanılır ve kız evine gelin görmeye gidilir. Evlendiyse kendi evine henüz evlenmediyse ailesinin evine gelin görmeye gidilir. Gelin görmeye gidilirken de gelin görme hediyesi götürülür. Hem destek olmak hem de onlara sevgimizi göstermek için küçük ya da büyük fark etmeksizin gelin hediyesi alınır.

Geline hediyelik olarak evinde kullanabileceği kullanışlı hediyelerle birlikte sizleri de hatırlayabileceği hediyeler seçebilirsiniz.

Geline hediye önerileri arasında bir ev terliği, fincan takımı seti, kadeh seti, kokulu mum ,havlu seti, bahçelerinde veya balkonlarında dekoratif durabilecek isimlerine özel bir kuş yuvası gibi hediyeler gelin görmeye giderken alabileceğiniz hediyelerdir.

Süslü bir hediye kutusu ile kendinizin oluşturabileceği bir hediye hazırlayabilir ya da hazır hediye kutularından satın alarak gelininizi sevindirebilirsiniz. :)

Şahıslarına özel kullanabilecekleri bir çok ürünü birleştirerek de farklı bir konsept hediye hazırlayabilirsiniz.

Örneğin damadında kullanabileceği kullanışlı bir anahtarlık seti, gelin için kalp el örmesi anahtarlık, yanına iki kupa ya da kadehle sevimli bir set oluşturabilirsiniz.

Birden fazla hediye seçeneği için ise aboutthegift.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

Benzer Ürünler