Çiçek Notaları Hediye Kutusu
Çiçek Notaları Hediye Kutusu
Çiçek Notaları Hediye Kutusu
Çiçek Notaları Hediye Kutusu
Çiçek Notaları Hediye Kutusu
Çiçek Notaları Hediye Kutusu

Çiçek Notaları Hediye Kutusu

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %42 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺115,00(KDV Dahil)

Hediye Vermenin En Güzel Şekli

:

1 Adet Kadın Girşimcilerimizin El Emeği Göz Nuru Lila File Çanta

1 Adet Cosmolive Lavantalı Banbo Bombası

1 Adet Eyüp Sabri Tuncer Silky Touch El ve Vücut Kremi

 

 

 

 

Ansızın gelen bir hediye, küçük bir sürpriz o anın tatlı heyecanı ve tarifsiz sevinci…

About The Gift ailesi olarak sevdiklerinizi mutlu etmenin paha biçilmez zevkini yaşamanız için birbirinden şık ve yaratıcı hediye kutularını, üzerinde düşünerek ve zevkle tasarlıyoruz

Sizde bir kaç tıkla sipariş vererek sevdiklerinizin özel anlarını daha anlamlı ve unutulmaz kılarak farkınızı gösterebilirsiniz

 

 

HEDİYE ÖNERİLERİ

Hediye alırken çoğu zaman hediyeyi alacağımız kişinin sevdiği ,hoşlandığı ya da en çok ilgi duyduğu konularla ilgili olmasına dikkat ederiz. Ne sever, ne okur, ne giyer,  hangi filmlerden hoşlanır, hangi müzikleri dinler, hangi yemekleri ya da içecekleri sever gibi. Hediye seçerken sevdiklerimizin bu bilgilerine göre hediyelerimizi seçmeye çalışırız. Bazen de sevebileceğini düşündüğümüz değişik ve ilginç hediyeler araştırırız. 

Hem pandemi hem de internetin bu kadar yaygın ve kolay bir kullanım sağlaması sebebiyle artık yerimizden bile kıpırdamadan evlerimizden ya da iş yerlerimizden kolaylıkla sevdiklerimizi mutu edebiliyoruz.

Bir tıkla doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyesi, bayram hediyesi, annelere hediye, babalara hediye, kardeşlere hediye, arkadaşa hediye, patrona hediye gibi birçok sevdiğinize hediye almak artık çok kolay.

Peki sevdiklerimize bu özel hediye ve hediyeleri internetten alırken nelere dikkat etmeliyiz? 

Öncelikle hediye alırken dikkat ettiğimiz konulardan bazıları; alacağımız ürünün kalitesi, müşteri memnuniyeti, ürünün fiyatı ve teslimat süresi bizler için önemli konulardandır.

Hediyeyi alacağımız firmanın yukarıda belirtmiş olduğumuz özelliklere uygun olup olmadığını araştırıp firma hakkında bilgi sahibi olduktan sonra tek bir tıkla sevdiklerimize hediyelerini gönderip hem kendimizin hem de karşı tarafın mutlu olmasını sağlayabiliriz.

Ürün kalitesi,müşteri memnuniyeti, mantıklı ürün fiyatı ve kısa süreli teslimat süresiyle About The Gift sizlere tüm istediklerinizi veriyor. Binlerce hediye çeşidiyle About The Gift tüm özel günlerde yanınızda.

Birbirinden şık ve her özel güne uygun hediye kutuları ile Abot The Gift sizlere zahmetsiz bir hediye süreci sunmaktadır.

Annelere Hediye Alma Önerileri

Annelerimiz bizler için hakkı ödenmeyen meleklerdir. Ne alırsak alalım ne yaparsak yapalım haklarını ödeyemeyiz. Anneler gününde  ya da doğum günlerinde aynı hediyeleri almaktan sıkıldıysanız About The Gift annelere özel hediye kutularını ya da doğum günü hediye kutularını inceleyip farklı konsept kutulardan hediye seçebilirsiniz. Klişeleşmiş hediyelerden uzaklaşarak bir yerine 4, 5 ya da 6 adet ürünle birlikte sunabileceğiniz hediye kutuları sizler için biçilmiş bir kaftan. 

Annelerimizin sevdiği bir çok şeyi hazır hediye kutularında bulabilir ya da annelerimizin zevkelerine göre About The Gift'in kendi kutunu oluştur bölümünden kendiniz de oluşturabilirsiniz.

Kadın Sevgiliye Alınacak Hediye Önerileri

Herkes sevdiği kadına özel hediye almak ister. Yıldönümü hediyesi, tanışma günü hediyesi, doğum günü hediyesi, anneler günü hediyesi ve birçok nedenden en güzel hediyeyi almak isteriz.

Bayan sevgiliye ne hediye alınır diye telaşa kapılmayın. Zengin hediye kutusu seçenekleriyle  About The Gift , sevgilinize romantik hediyeleri, eğlenceli hediyeleri, kullanışlı hediyeleri ya da maneviyatı yüksek hediyeleri  ‘sevgiliye özel hediye kutuları’ linkinde bir araya getirdi..

Ayrıca zevkinize göre ya da sevdiğiniz kadının zevkine göre kendi kutunu oluştur seçeneğiyle hediye almakta About The Gift çok büyük rahatlık sağlamaktadır.

 

Kız Arkadaşa Hediye Alma Önerileri

 

Kız arkadaşlarımız kız kardeşlerimizdir. En yakınlarımızdan olan kız arkadaşlarımıza özel günlerinde hediye almak onları özel hissettirmek hepimiz için çok önemlidir.

Kız arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır ya da kız arkadaşa yeni iş hediyesi ne alınır diye stres yapmayın. About The Gift tüm sorularınıza cevap veriyor.

Kız arkadaşa özel hediye kutuları’ linkinde istediğiniz tarzda ve kalite birbirinden şık ve renkli hediye kutuları sizleri bekliyor. Özelleştirebildiğiniz hediye kutularına kız arkadaşlarınızla olan fotoğraflarınızı da ekleyebilirsiniz.

Ayrıca yüzlerce tekli ürün seçeneğiyle kendi zevkinize uygun kendi konsept kutunuzu hazırlayabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler