₺234,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺451,00 KDV Dahil
₺373,00 KDV Dahil
₺556,00 KDV Dahil
₺226,00 KDV Dahil
₺337,00 KDV Dahil
₺262,00 KDV Dahil
₺390,00 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
₺326,00 KDV Dahil
₺319,00 KDV Dahil
₺475,00 KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
₺386,00 KDV Dahil
₺265,00 KDV Dahil
₺371,00 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Yeni Ürün
₺169,00 KDV Dahil
₺340,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
₺189,00 KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Yeni Ürün
₺199,00 KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
₺259,00 KDV Dahil
₺315,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
Yeni Ürün
₺169,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
₺189,00 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün

 

                                                      

ÇİFTLERE HEDİYE ÖNERİLERİ

Antik Çağ meraklısı Lyon’lu gezgin Jacob Spon (1647-1685), ‘Hediyelerin Kökenine Dair’ adlı kitabında, hediye verme geleneğinin Roma’nın ilk krallık dönemlerine rastladığını anlatır. Roma krallığının önde gelen yöneticilerine, bayram ve yılbaşı hediyesi niyetine, bir saygı nişanesi olarak, Sağlık Tanrıçası Strenia’nın ormanlarından toplanmış mine çiçeği dalları gönderilirdi. Bu dallardan, bir bitki çayı yapılırdı. Günümüzde ise doğum günleri, yıldönümleri, ya da yılbaşı hediyeleri, artık neredeyse sosyal bir zorunluluk olarak kabul edilmektedir. Ayrıca doğru zamanda verilmesi, alan kişide bir sevinç ve şükran duygusu uyandırması gibi, hediyenin gerçek anlamına uygun düşecek bazı kurallara uyulması da önemsenir artık. Bir diğer kural da, verilmeden önce, hediyenin ne olduğunun söylenmemesi ve sürpriz olarak kalmasıdır. Ülkemizde de hediye vermek köklü bir gelenektir özellikle, Yeni evli çiftlere hediye, Nişan hediyesi, Düğün Hediyesi, Yeni ev hediyesi, Yeni gelin hediyesi, Hayırlı olsun hediyesi gibi hediyeler sık sık talep görmektedir. About The Gift ailesi olarak bizde Çiftlere özel konsept hediye kutularımızla bu geleneğin devam etmesi için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Yeni evli çiftlere hediye fikirleri

Ev hediyesi almak ister yeni evli çiftlerin evine ister taşınmış birinin evine her zaman zorludur. Neye ihtiyacı var, ne alsam evine yakışır ve hepsinden de önemlisi bütçemi zorlamadan ne alabilirim? Yeni evlenen arkadaşınıza hediye arıyorsanız doğru yerdesiniz? Arkadaşınızın bu mutlu gününü daha anlamlı ve özel kılacak harika düğün hediyesi fikirlerimiz, çiftlere özel hediye kategorimizde sizleri bekliyor. En sevdiğiniz arkadaşınız evlenerek yeni bir hayata adım atarken, ona en özel gününde özel bir hediye kutusu ile farkınızı hissettirebilir ve yeni evin taze hanımını gülümsetebilirsiniz. Evlendikten sonra ziyarete gidebilir ve yeni evi için yeni ev hediyesi alabilirsiniz. Evli çiftlere hediye olarak özel tasarlanan ürünleri bir araya getirdiğimiz konsept hediye kutularımız arasından arkadaşınıza uygun bir ürün seçerek arkadaşlığınızı ölümsüz kılabilirsiniz

Yeni ev hediyesi

İlk kez gidilen eve ne hediye alınır sorusunun çözümü işte burada. Eşiniz, dostunuz, akrabanız yeni bir ev aldığında veya yeni bir eve taşındığında hayırlı olsun hediyesi almak ve Ev görme hediyesi götürmek adettendir. Lüks ev hediyelerinden her bütçeye uygun Kullanışlı ev hediyeleri ve Yeni ev hediyeleri için yüzlerce seçeneğin bulunduğu sitemize Yeni iş yeri hediyesi çeşitlerini de eklemeyi unutmadık. Sizde sevdiğiniz çiftleri mutlu etmek için geç kalmayın.

Düğün hediyesi

Artık düğün hediyesi almak çok zahmetsiz bir iş Yeni evli çiftlere düğün hediyesi seçimi yaparken genellikle kullanışlı olmasına dikkat edilir. Özellikle evli çiftin yeni bir evi sıfırdan kurduğundan dolayı, ihtiyaçlarını karşılayacak seçimler yapmak daha faydalı olacaktır. Aslında yeni evli akrabaya ya da yeni evlenen arkadaşa ne hediye alınır sorusunun yanıtı yakınlık derecesine göre değişiklik gösterir. Tanıdığın yakın insanların zevklerini tahmin etmek daha kolay olduğundan hediye seçimi de kolay olur. Yeni evli çifte hediye seçimi yaparken, her iki tarafından kullanabileceği bir hediye tercih etmeye çalışmalısınız. Eğer birden fazla hediye alabilecek imkan varsa, iki taraf için ayrı birer hediye tercihi yapabilirsiniz.

Çiftlere hediye ne zaman alınır?

Yeni nişanlanmış çiftlere, yeni evlenmiş çiftlere, yeni ev almış çiftlere ziyarete giderken genellikle hediye götürülür. Evine ilk defa gittiğiniz bir aileye eli boş gitmek pek hoş karşılanmaz bu sebepten ziyarete giderken hediyemizi de çok zaman geçirmeden götürmemiz gerekir. Yeni doğum yapmış anneye bebek dünyaya geldikten hemen sonra hoş geldin bebek hediyesi veya yeni doğan bebek hediyesi götürülür

Çiftler Hediye Olarak Neleri Sever?

Yaptığımız anketlere, gelen siparişlere, tecrübelerimize ve gözlemlerimize dayanarak çiftlerin günlük hayatta kullanabilecekleri hediyeleri sevdiğini söyleyebiliriz. Birlikte kahvelerini içebilecekleri kupalar, Türk kahve fincanları, bir evin olmazsa olmazı fotoğraf çerçeveleri, biblolar, ev aksesuarları, kokulu mum çeşitleri, aromalı mum çeşitleri, kalemler, defterler, ve kadehlerin yanı sıra birlikte zaman geçirirken kullanılabilecekleri ürünler en popüler hediye seçeneklerindendir. About The Gift ailesi olarak her zevke ve bütçeye uygun yüzlerce çeşit konsept hediye kutularımız ve birbirinden şık ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.