Gold Bronz Hediye Kutusu
Gold Bronz Hediye Kutusu
Gold Bronz Hediye Kutusu
Gold Bronz Hediye Kutusu
Gold Bronz Hediye Kutusu

Gold Bronz Hediye Kutusu

0,00
Para Puan : 10

Hediye Vermenin En Güzel Şekli

1 Adet Gold Baskılı Premium Notebook

1 Adet Gold Kahve Ölçü Kaşığı

1 Adet Kuru Çiçek Buketi

1 Adet Gold Kalpli Metal Kutu Çikolata

1 Adet Kahverengi Desenli Kupa

 

 

 

Ansızın gelen bir hediye, küçük bir sürpriz o anın tatlı heyecanı ve tarifsiz sevinci…

About The Gift ailesi olarak sevdiklerinizi mutlu etmenin paha biçilmez zevkini yaşamanız için birbirinden şık ve yaratıcı hediye kutularını, üzerinde düşünerek ve zevkle tasarlıyoruz

Sizde bir kaç tıkla sipariş vererek sevdiklerinizin özel anlarını daha anlamlı ve unutulmaz kılarak farkınızı gösterebilirsiniz

 

 

 

YENİ İŞ YERİNE NE HEDİYE GÖNDERİLİR

Sevdiklerimiz yeni bir işe başladığında ya da kendileri için yeni bir iş yeri açtıklarında onları tebrik etmek, hayırlı olsun demek ve yanlarında olduğumuzu göstermek, hissettirmek isteriz. Doğru hediyeyi bulmak, sıradan hediyelerin dışına çıkmak bazen zor olabiliyor.

İşe başlayan sevdiklerimizin biraz olsun stresini azaltabilmek, iş yeri açan sevdiklerimizin heyecanına ortak olmak amacıyla alacağımız hediyelerin onlar için hem kullanışlı hem hatır naz birer hediye olmasını tercih etmeliyiz. Bunları tercih ederken de çiçek ya da çikolata gibi sıradan hediyelerden uzak durmalıyız.

Daha yaratıcı yeni iş yeri hediyesi, yeni iş hediyeleri için About The Gift hediye kutuları sevdiklerinizi mutlu edecek ve sizi hatırlayacağı hediyeler olacaktır.

About The Gift olarak sizi bu zorlu süreçten kurtarmak için farklı ve kullanışlı yeni iş hediyeleri hazırladık. About The Gift ile sürpriz yapanlar sadece hediye vermiş olmayacak aynı zamanda onlara günlük hayatta da kolaylık sağlayacak ürünler vermiş olacaksınız.

Kısacası arkadaşınıza, sevgilinize ya da aileden birine yeni iş hediyesi almak için doğru adrestesiniz. Kaliteli, özgün içerikli, sevdiklerinize değer verdiğinizi gösteren, kullanışlı hediye kutularıyla artık yeni iş hediyesi ya da yeni iş yeri hediyesi almak artık çok kolay!

Yeni iş tebriği için ne gönderilir ?

Bazı dönemler hediye seçimi maalesef çok zorlu bir süreç olabiliyor. Ofis masalarında kuruyan ve  çöpe atılan çiçeklerle dolduğu, kolaya kaçılmış hediyeler tercih edilebiliyor. Halbuki About The Gift ailesi olarak hazırladığımız hediye kutularıyla sevdiklerimizin hayatına değer katıp onlara mükemmel deneyimler yaşatmayı ve keyiflerinin mimarı olmayı hedefliyoruz.

Sevdiklerinize ofis için hediye fikirleri arıyorsanız yeni işe giren birine ilk iş gününde onu mutlu hissettirecek ve motivasyonunu arttıracak not defteri, kupa, kahve ve çay gibi ürünlerle hazırladığımız hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Bütçenize göre büyük ya da küçük hediye kutuları satın alabilirsiniz. Yeni işe başlayan bir kadın sevdiğiniz için hediye önerimiz, hediye kutusunun içerisine her zaman tutabileceği ve kuruyan ellerini nemlendirebileceği mis kokulu bir krem eklemeniz.

Yeni iş hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız merak etmeyin hepsinin cevabı About The Gift’te var.

Aslında About The Gift tam da bu durumlar için var. Ne hediye alacağım derdine son vermek için. Sıradan ve sıkıcı hediyelerin aksine kullanışlı içerikleri ile sevdiklerinizin içtiği çay ve kahveye ortak olup uygun fiyatlı kutularımız ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İlk iş günü hediyesi olarak özel bakım ürünleri, şık bir kupa, deri kartlık, cam su şişesi gibi modern ürünler tercih edebilirsiniz.

Terfi İçin Gönderilebilecek Tebrik Hediyeleri Nelerdir

Terfi hediyelerinin çoğunun benzer olması dolayısıyla terfi alanlara hediye gönderirken üzerine düşünülmemiş bir izlenim yaratıyor. Oluşturduğumuz kullanışlı  içerikler ve farklı kategorilerden oluşan ürünlerle sevdiklerinizin beğeni olasılığını arttırıp yüzlerindeki mutluluğun sebebi olmak için About The Gift yanınızda.

İş yerinde sevdiklerinize hitap edebilecek bitki çayları ve dünya kahveleri güzel bir terfi hediyesi olabilir. İçerisine ekleyeceğiniz onları mutlu edecek notlarınızı hediye kartlarımızın üzerine yazarak onların heyecanına ortak olabilirsiniz. Dilerseniz hediye kutunuza French press, kupa, süzgeç, kolonya, mum gibi yan ürünler de ekleyebilirsiniz.

Ofis hediyesi ne alınır?

Ofis hediyesi söz konusu olduğunda aslında diğer tüm özel günlere göre hediye seçmek daha kolay olabiliyor. Peki, yeni işe başlayan sevdiğinize ne hediye alınır?

Sezonlara göre hazırladığımız ofis hediyeleri de iş ortamıyla uyumlu, uzun ömürlü, anlamlı ve kalıcı parçalar içererek hediyenizin hedefine ulaşmasını sağlamaktadır. Yoğun iş temposunda enerjisini yükseltecek en lezzetli filtre kahveler, akşam eve geldiğinde günün yorgunluğunu atmasını sağlayacak bitki çayları, işe başlayan sevdiklerinizi motive edecektir.

Bugüne kadar yeni işe başlayan yüzlerce kişiyi mutlu ettik. Bugün siz de About The Gift ile yüksek kalitede en uygun fiyatlı hediye kutuları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler